Oferta

LIFTING RZĘS 90 minut

REZERWUJ

Warianty usługi

Lifting rzęs
120 zł REZERWUJ
Lifting rzęs z henną
130 zł REZERWUJ
Lifting rzęs z laminacją
140 zł REZERWUJ
Lifting rzęs z henna i laminacją
150 zł REZERWUJ
Lifting rzęs z laminacją i botoxem
160 zł REZERWUJ
Lifting rzęs z henna, laminacją i botoxem
170 zł REZERWUJ

Opis

Lifting rzęs. Zabieg ten jest przeznaczony dla każdej z Pań, która z różnych powodów nie może nosić sztucznych rzęs lub po prostu chce cieszyć się jak najbardziej naturalnym spojrzeniem. Jego celem jest lekkie uniesienie naturalnej rzesy oraz jej optyczne wydłużenie. Lifting możemy połączyć z henną rzęs, botoxem i laminacją, co przy okazji wzmocni i odżywi rzęsy.

 

  Botox i laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom w celu ich uniesienia, pogrubienia, przyciemnienia i odżywienia.
  Botox wypełnia nierówności rzęs, nawilża, pogrubia, odżywia i wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost. Preparat jest bezpieczny, zawiera naturalne składniki, takie jak: olej migdałowy, olej jojoba, olej arganowy, kwas hialuronowy oraz witaminy C, E i B6.
  Keratynowa laminacja jest formą serum, które zawiera czystą keratynę, co sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie pogrubione. Kuracja ta zawiera także proteiny pszenicy i soi, które odbudowują osłabione rzęsy, a także zapewniają dodatkową elastyczność oraz zatrzymują wilgoć wewnątrz struktury rzęsy. 

   

  Przeciwwskazania:

  • zapalenie spojówek,
  • jęczmień,
  • ciąża,
  • jaskra.

  Pielęgnacja po zabiegu:

  • Do 48 h nie należy moczyć rzęs, nie wolno ich narażać na wilgoć oraz działanie temperatury (sauna, solarium, basen, wizyta u fryzjera, długie kąpiele). Należy unikać tuszu do rzęs (po zabiegu od razu można skorzystać że specjalnego tuszu do rzęs, dostępnego w gabinecie). Do demakijażu najlepiej stosować płyn micelarny, należy unikać mleczek do demakijażu oraz płynów dwufazowych.