średnia ocen: 4.9
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Na dobry początek oferujemy Państwu zabiegi pielęgnacyjne, specjalistyczne i luksusowe na twarz, zabiegi pielęgnacyjne ciała, masaże ciała, zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe, regeneracyjne, relaksujące, Rytuały Piękna oraz pełną pielęgnację dłoni i stóp.

Klinika Zdrowia i Urody Profesja łączy cechy profesjonalnego Instytutu Kosmetycznego z kompleksową opieką medyczną. Rzetelną i kompetentną obsługę kosmetologów, lekarza medycyny estetycznej, stylistek dłoni i stóp, stylistek przedłużania rzęs.

Zapewniamy kompleksową opiekę i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zapraszamy na zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu kosmetycznego. Pracujemy na renomowanych firmach kosmetycznych oraz medycznym sprzęcie.

W naszej Klinice znajduje się m.in.: Mezoterapia bezigłowa Achtyderm, kombajny kosmetyczne łączące wiele, wyspecjalizowanych metod odmładzania i pielęgnacji skóry, Prolite II, DCK-Idealny Specjalistyczny Modelator Sylwetki, Mesotherm- Globalną odnowę skóry na płaszczyźnie medycznej....

Łączymy wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej.

Zapraszamy na bezpłatną diagnozę skóry połączoną z doborem kosmetyków do pielęgnacji domowej, porozmawiamy, doradzimy, przedstawimy ofertę Kliniki. To nic nie kosztuje a może tak wiele pokazać.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Klinika Zdrowia i Urody Profesja

Mielecka 3
53-401 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 20:00
Wt
09:00 - 20:00
Śr
09:00 - 20:00
Czw
09:00 - 20:00
Pt
09:00 - 20:00
Sb
10:00 - 15:00
Nd ZAMKNIĘTE